Privatumo politika

Mes rūpinamės Jūsų asmeninių duomenų saugumu. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) užtikriname Jums saugų Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Šioje privatumo politikoje pateikiame informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą naudojantis MB “Finansų patarimai” paslaugomis. Prieš pateikiant paraišką prašome atidžiai susipažinti su mūsų privatumo politika. MB “Finansų patarimai”, juridinio asmens kodas 305261427, adresas Žalgirio g. 92, LT-09300, Vilnius, Lietuva, el. paštas: info@Finex.lt veikia kaip priklausomas bankų bei kredito įstaigų su kuriomis bendradarbiauja tarpininkas ir renka bei tvarko Jūsų duomenis bankų ir/ar kredito įstaigų nustatyta tvarka, kurie yra Jūsų asmens duomenų valdytojai.

Renkami duomenys

 • Vardas bei pavardė
 • El. pašto adresas
 • Telefono numeris
 • Duomenys susiję su paraiška, norima suma bei terminas

Jūsų asmeniniai duomenys gali būti pasidalinti su mūsų partneriais siekiant gauti finansavimą.

Mūsų partneriai

 1. MB UNOHUB
 2. Timresa, UAB. Rent2own
 3. Šeimos kredito unija
 4. Kauno regiono kredito unija
 5. UAB Kredito garantas
 6. UAB BLender Lithuania.
 7. Kredito unija - Saulėgrąža
 8. Kredito unija - Taupa
 9. MB Lendmax
 10. AS West Kredit
 11. UAB Kredito partneris.
 12. UAB General Financing
 13. UAB Kredito partneris
 14. Rato kredito unija
 15. UAB EstateGuru Lietuva
 16. LTL Kredito unija

Slapukų politika


Mūsų tinklalapyje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio atmintyje.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai yra perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje, supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat pasitelkiant slapukus automatiniu būdu yra fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija apie tai, kiek lankytojų jame apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų tiekėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir pan. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę pagerinti mūsų teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.